Kontakta oss

Vi hjälper dig! På plats, via mejl eller telefon för att underlätta när du besöker, möts eller hyr hos oss. Välkommen!

expectrum

021-39 60 60 / 021-39 60 61

expectrum@vasteras.se

Medarbetare

Frida Axelsson - expectrum

Frida Axelsson

Koordinator | expectrum

021-39 00 01

frida.axelsson@vasteras.se

Anna Eriksson - expectrum

Anna Ericson

Teknikpedagog | expectrum

021-39 60 68

anna.ericson@vasteras.se

Jenny Guilliams - expectrum

Jenny Guilliams

Projektassistent | expectrum & Strategiska projekt

021-39 00 02

jenny.guilliams@vasteras.se

Lisa Kilestad - expectrum

Lisa Kilestad

Platschef | expectrum

021-39 60 62

lisa.kilestad@vasteras.se

Madelene Nikoloska - expectrum

Madelene Nikoloska

Koordinator | expectrum

Tjänstledig

Anders Nordström - Expectrum

Andreas Nordström

Teknikguide | expectrum

021-39 60 67

andreas.nordstrom@vasteras.se

Erika Olsson

Erika Olsson

Koordinator | expectrum

021-39 60 61

erika.olsson@vasteras.se

Jonas Peres - expectrum

Jonas Peres

Teknikguide | expectrum

021-39 60 61

jonas.peres@vasteras.se

Emelie Sadenfors - expectrum

Emelie Sadenfors

Teamledare | expectrum

021-39 01 06

emelie.sadenfors@vasteras.se

Inger Sjölund-Bengtsson - expectrum

Inger Sjölund-Bengtsson

Teknikpedagog | expectrum

021-39 60 63

inger.s.bengtsson@vastras.se

Anders Trygg - expectrum

Anders Trygg

Facility Manager | expectrum

021-39 21 21

anders.trygg@vasteras.se

Erica Visti - expectrum

Erica Visti

Teknikguide | expectrum

Föräldraledig

Default bild på medarbetare

Jenny Wedérus

Koordinator | expectrum

021-39 60 60

jenny.wederus@vasteras.se

Maria Wiklund - expectrum

Maria Wiklund

Teknikguide | expectrum

021-39 60 60

maria.wiklund@vasteras.se

Catrin Wiström

Catrin Wiström

Teknikguide | expectrum

Föräldraledig