Kontakta oss

Vi hjälper dig! På plats, via mejl eller telefon för att underlätta när du besöker, möts eller hyr hos oss. Välkommen!

Besöksadress

Kopparbergsvägen 10, 722 13 Västerås

expectrum

För mötesförfrågningar och medlemskap

021-39 60 60
expectrum@vasteras.se

expectrum learning

Skolsamverkan, kurser och event

021-39 60 61
expectrumlearning@vasteras.se       

Medarbetare

Frida Axelsson - expectrum

Frida Axelsson

Koordinator | expectrum

021-39 00 01 | 072-143 67 79

frida.axelsson@vasteras.se

Lucas Baunsgaard

Lucas Baunsgaard

Teknikguide | expectrum

021-39 60 61

lucas.baunsgaard@vasteras.se

Anna Eriksson - expectrum

Anna Ericson

Teknikpedagog | expectrum

021-39 60 68 | 072-144 05 28

anna.ericson@vasteras.se

Jenny Guilliams - expectrum

Jenny Guilliams

Projektassistent | expectrum & Visit Västerås

021-39 00 02 | 072-143 67 82

jenny.guilliams@vasteras.se

Matilda Hildingsson

Matilda Hildingsson

Marknadskommunikatör | expectrum

Föräldraledig

Lisa Kilestad - expectrum

Lisa Kilestad

Platschef | expectrum

021-39 60 62 | 072-147 12 35

lisa.kilestad@vasteras.se

Madelene Nikoloska - expectrum

Madelene Nikoloska

Koordinator | expectrum

Tjänstledig

Anders Nordström - Expectrum

Andreas Nordström

Teknikguide | expectrum

021-39 60 61

andreas.nordstrom@vasteras.se

Erika Olsson

Erika Olsson

Koordinator | expectrum

021-39 60 61

erika.olsson@vasteras.se

Emelie Sadenfors - expectrum

Emelie Sadenfors

Teamledare | expectrum

021-39 01 06 | 076-696 66 94

emelie.sadenfors@vasteras.se

Inger Sjölund-Bengtsson - expectrum

Inger Sjölund-Bengtsson

Teknikpedagog | expectrum

021-39 60 63 | 072-141 76 26

inger.s.bengtsson@vasteras.se

Anders Trygg - expectrum

Anders Trygg

Facility Manager | expectrum

021-39 21 21 | 076-495 03 61

anders.trygg@vasteras.se

Erica Visti - expectrum

Erica Visti

Teknikguide | expectrum

Föräldraledig

Maria Wiklund - expectrum

Maria Wiklund

Teknikguide | expectrum

021-39 60 61

maria.wiklund@vasteras.se