Kontakta oss

Vi hjälper dig! På plats eller via mejl för att underlätta när du besöker oss.

Välkommen!

expectrum

Kopparbergsvägen 10, 722 13 Västerås

expectrum@vasteras.se

Kvinna ler in i kameran. Foto: Pressbild

Anna Ericson

Teknikpedagog

021-39 60 61

anna.ericson@vasteras.se

Man ler in i kameran. Foto: Matilda Hildingsson

Andreas Nordström

Teknikguide

021-39 60 61

andreas.nordstrom@vasteras.se

Erika Olsson

Projektledare

021-39 08 25

erika.olsson@vasteras.se

Kvinna ler in i kameran. Foto: Matilda Hildingsson

Emelie Sadenfors

Avdelningschef

021-39 01 06 | 076-696 66 94

emelie.sadenfors@vasteras.se

Kvinna ler in i kameran. Foto: Pressbild

Inger Sjölund-Bengtsson

Teknikpedagog

021-39 60 63 | 072-141 76 26

inger.s.bengtsson@vasteras.se

Man står i kontorsmiljö och ler mot kameran. Foto: Pressbild

Sebastian Soltani

Teknikguide

021-39 60 61

sebastian.soltani@vasteras.se

Kvinna ler in i kameran. Foto: Pressbild

Erica Visti

Teknikguide

021-39 60 61

erica.visti@vasteras.se